Popular

Ilksan konut kredisi veriyor mu?

Ilksan konut kredisi veriyor mu?

İLKSAN ve Garanti Mortgage işbirliği ile üyelerimize kullandırılacak konut kredisi protokolü kapsamında; Üyelerimiz, yurdun her yerinde talep edebilecekleri, kat irtifakı veya kat mülkiyeti tapusu bulunan konutları, kendileri veya eşleri adına satın almak istediklerinde; peşinatını İLKSAN ikrazdan, Konut Kredisini ise …

Ilksandan en fazla ne kadar kredi çekilebilir?

36 ,48 veya 60 aylık ikraz için 60.000,00 TL’ye, kadardır. Özel günler ikrazının vadesi 12,18 veya 24 ay olup; miktarı 5.000,00 TL’ye kadardır. Evlilik ikrazının vadesi 18 ay olup; miktarı 7.500,00 TL’ye kadardır. Sağlık ikrazının vadesi 12,18 veya 24 ay olup; miktarı 7.500,00 TL’ye kadardır.

Ilksan kaç liraya kadar ikraz veriyor?

Üyelerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, 12, 18, 24, 36, 48 veya 60 ay vadede 60.000,00 TL’ ye kadar kullandırılan karşılıklı yardımdır.

Ikraz kredisi nedir?

İLKSAN. İLKSAN İkraz (Borç Verme), Üyelerimizin nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, üye birikimlerinden oluşan ve Sandığımız kaynaklarından kullandırılan karşılıklı yardımlar kapsamında verilebilecek borç parayı ifade etmektedir.

Ilksan hangi bankalarla anlaşmalı?

GARANTİ BANKASI

  • ING Bank Turuncu Ekstra Avantajı İLKSAN Üyelerine Özel.
  • Garanti Bankası (Mortgage) Düşük Masraflı Konut Kredisi.
  • Vakıfbank Ases Kart. İLKSAN Üyelerine Özel.
  • Düşük Faiz/Kar Oranları ve Düşük Masraflı Konut Kredisi. İLKSAN Üyelerine Özel.

Ilksan para ne zaman yatar?

Böylece her ayın son iş günü data ile Muhasebat Genel Müdürlüğü’ne bildirilen borçlu üyelerimizin taksitleri mutemetlerce maaşlarından mahsup edilerek izleyen ayın 15’inde üyelerimiz adına İlksan sisteminde tahsil kaydedilir ve ilgili taksit tutarları Muhasebat Genel Müdürlüğüne bağlı defterdarlıklar ve Mal …

Ilksandan emekli ikramiyesi ne kadar?

İLKSAN, 28 yıllık üyesine Eylül 2020 itibarıyla emekli ikramiyesi olarak sadece ve sadece 40 bin lira veriyor.

Ilksandan çıkmak için ne yapmalı?

2016-2017 yılı toplu sözleşmesinde yer alan hüküm gereğince, İlksan üyeliğinden ayrılmak isteyen öğretmenler yılla birlikte, sandığa dilekçeyle müracaat ederek üyeliklerini sonlandırabilecek.

İlksan emekli olunca ne kadar veriyor?

Bugünkü ikraz değeri ne demek?

İkraz (Borç Verme): Uzun süreli ve birikimli sigortalarda mevcut olup, sigortalının ileriki yıllarda poliçesinin kar paylı birikim tutarının azami %95’ini belirlenen bir faizle borç alabilmesidir.

Ilksan paraları ne zaman ödenecek?

Ilksan geri ödemesi nasıl yapılır?

Emekliye ayrılan üyelerimizin www.ilksan.gov.tr adresinde bulunan evraklar ile Aidat ve Sosyal Yardımlar Müdürlüğümüze müracaat etmeleri gerekmektedir. Yönetmelik gereği ikraz borcu olan emeklilerimizin emekli yardımlarından mevcut ikraz borçları mahsup edilerek kalan tutar hesaplarına aktarılmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=3FqzLvMMblU